تاریخچه

شرکت تولیدی صنعتی فرازمهر اصفهان به عنوان یکی شرکتهای تولیدکننده تجهیزات دندانپزشکی ایران در سال 1369 فعالیت خود را با نام برند Dentine  آغاز کرد . ابتدا ازتولیدآمالگاماتور(دوکاره.پودری.کپسولی. کپسولی دیجیتال ) و بعد از آن با یونیت صندلی . اتوکلاو . لایت کیور.اولتراسونیک و…. به فعالیت خود ادامه داد . از سال 1395 با تبدیل شرکت به سه بخش بزرگ گام دیگری در جهت بهبود کیفیت ، ایجاد تنوع و ارائه خدمات پس از فروش بهتر برداشتیم . شرکت تولیدی صنعتی فرازمهر با نام تجاری  Faraz  Dentine  با تمرکز بر روی تولید یونیت صندلی همگام با تکنولوژی وطراحی روز دنیا با پیشرفت در کیفیت وایجاد تنوع در سبد کالای خود توانمندی خود را در جلب رضایت جامعه دندانپزشکی ایران ثابت نموده است .

شبکه گسترده فروش و خدمات پس از فروش

محصولات شرکت فرازمهر دارای 2 سال گارانتی  میباشد. پرسنل وکادرفنی آموزش دیده کارخانه و همچنین کارشناسان و نمایندگان رسمی ما در تمام استان های کشور آماده ارائه بهترین خدمات پس از فروش می باشد.

شرکت فرازمهر، ارائه دهنده انواع یونیت صندلی و تجهیزات دندانپزشکی آماده پاسخگویی به شما عزیزان است. جهت کسب راهنمای خرید انواع تجهیزات دندانپزشکی نظیر یونیت صندلی، ماسک بهداشتی و.. از طریق راه های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید.

فرازمهر با بهترین کیفیت درخدمت شما عزیزان می باشد
فرازمهر نماد نوآوری ، کیفیت و اطمینان در عرصه تولید تجهیزات دندانپزشکی
gavahi

گواهینامه ها

شرکت فرازمهر علاوه بر دارا بودن استاندارد ملی ایران موفق به اخذ گواهی نامه ISO 9001-2015 (استاندارد مدیریت طراحی و تولید) و استاندارد ISO 13485-2016  از کشور آلمان  گردیده است.

eye

چشم انداز

تولید با کیفیت ترین و به روز ترین تجهیزات دندانپزشکی

mission

ماموریت

  • ارائه سرویس و خدمات کامل و سریع به کلیه نیازهای مشتریان
  • تطابق محصول و خدمات ارائه شده با نیاز و درخواست واقعی مشتریان
  • تولید تجهیزات دندانپزشکی با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت و اجتناب از فدا کردن اصالت برای سود
  • تولید محصولات مطابق با آخرین استانداردهای بین المللی و داخلی
  • بهبود و بروز رسانی مستمر کیفیت و خدمات

خط مشی کیفیت

شرکت تولیدی و صنعتی فراز مهر اصفهان با هدف رفع نیاز جامعه پزشکی با ساخت محصول یونیت دندان پزشکی پا به عرصه تولید پزشکی در ایران نهاد. این شرکت کاملا با سرمایه و بودجه خصوصی تلاش خود را آغاز نمود. با تولید نمونه اولیه، آن را برای آنالیز و بررسی آزمون ها طبق استانداردهای مربوطه به آزمایشگاه تحت نظر اداره کل تجهیزات پزشکی ارایه نموده ایم. تیم قوی و فعال شامل مهندسین نظارت و ساخت این محصول را به سرانجام رساندند.در همه قسمت ها فرایند بازارسنجی و امکان سنجی انجام می شود، یکی از عوامل موفقیت ما استفاده از دانش فنی به روز است، لذا تمام مزیت ها و معایب و اهداف برای ما همگام با تکنولوژی روز می باشد. با توجه به کاربرد پزشکی محصول استانداردهای مربوطه ISO 13485:2016  و ISO 9001:2015 در تمام مراحل تولید تا تحویل به مشتری که هدف ما رضایت مشتری می باشد اجرا و پیاده سازی و قابل بازنگری و تصدیق شده است.